Ettevõtluskõrgkooli Mainor tegevjuhi Kristjan Oadi sõnul on aina selgem, et jutt e-liidrist Eestist on õõnes minevikusaavutuste najal liulaskmine. Meil on hädasti vaja tarka välistööjõudu, kuid pole ühtegi äppi, mis moodsalt ja mugavalt eesti keelt õpetaks.
Allikas:
IT uudised: Ettevõtluskõrgkooli juht: e-Eesti? Eesti keele õppe äppe on täpselt null
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar