20. novembril avaneb ehituse e-hüppe teine taotlusvoor, millega toetatakse uudsete digilahenduste arendamist ja kasutuselevõttu ehitusvaldkonnas. Vooru maht on kavandatud 1,5 miljonit eurot.
Allikas: Ehitus - Ehitusvaldkonna digitaliseerimine saab 1,5 miljonit eurot toetust
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar