16. veebruari hommikuse seisuga on Eestis haiglas 510 koroonaviirusega nakatunud patsienti. Neist 288 vajab haiglaravi raskeloomulise COVID-19 tõttu, nendest omakorda 182 ehk 63,2% on vaktsineerimata ja 106 ehk 36,8% on lõpetatud vaktsineerimiskuuriga.
Allikas: Pistik.net - Koroonaviirus Eestis, 16. veebruar 2022: haiglas on 510 patsienti, suri 17 inimest
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar