Uuringufirma Kantar Emor värskest uuringust selgub, et ligi 40% sõidukijuhtidest hindavad Eesti tanklakettidest kõige keskkonnasõbralikumaks ja vastutustundlikumaks Alexelat.
Allikas: Logistika - Sõidukijuhtide hinnangul on kõige keskkonnasõbralikum tanklakett Alexela
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar