Telia Eesti rajab 2021. aastaks Tallinna külje alla Utilitase elektrijaama kõrvale kümne miljoni euroga andmekeskuse, millest saab Eesti esimene ametlikult sertifitseeritud keskus.
Allikas:
IT uudised: Telia investeerib 10 miljonit andmekeskuse rajamisse
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar