Rahandusministeeriumi poolt planeeritav uus pakendiaktsiis võtab iga Eesti elaniku taskust aastas keskmiselt 11 eurot, vähendab ettevõtete konkurentsivõimet ning suurendab ebavõrdsust.
Allikas:
Kaubandus.ee: Pakendiaktsiis võtab iga Eesti elaniku taskust 11 eurot
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar