Kaubandus-tööstuskoda, toiduainetööstuse liit, kaupmeeste liit ja keemiatööstuse liit saatsid täna rahandusministeeriumile ja keskkonnaministeeriumile kirja, milles soovivad vastuseid planeeritava pakendiaktsiisi kohta.
Allikas:
Kaubandus.ee: Ettevõtjad ootavad vastuseid planeeritava pakendiaktsiisi kohta
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar