Kuidas välisturule minna? Kuidas viia konkurentsipunkt Eestist välja, et Eesti tootjad ei peaks ennast siseturul surnuks konkureerima ja siis odavalt oma ettevõtet välisfirmadele maha müüma? Küsimustele vastab mahe-väikeettevõtja Siim Kabrits.
Allikas:
Kaubandus.ee: Eesti turg on nii väike, et ellu jääda, tuleb vaadata väljapoole
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar