Müügitulu posti või interneti teel kaupasid müüvates kauplustes oli veebruaris jooksevhindades 17,7 miljonit eurot, mis mullusega võrreldes suurenes 40% ja jaanuarikuuga võrreldes kasvas 1% võrra. […]
Allikas: E-kaubanduse Liit: Veebruar oli e-kauplejatele hea müügikuu
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar